Jedną z najpopularniejszych nowych modów na zdrową, satysfakcjonującą kolację jest przepis zgodny z formułą Taub-Dix. Ta trifecta białka, warzyw i całych ziaren zwiększa apetyt, a jednocześnie nie powoduje restrykcyjnej diety. Pyszna sałatka jest zwieńczona owocami dla orzeźwienia. Danie wymaga również minimalnego czasu przygotowania. Posiłek przygotujesz w mniej niż godzinę.

Niniejszy artykuł powstał dzięki wsparciu serwisu poprostuzdrowo.pl

Kosze są źródłem białka, które atakuje mechanizm genów, który wyzwala magazynowanie tłuszczu wokół wątroby

Niealkoholowa choroba stłuszczeniowa wątroby (NAFLD) jest powszechną formą przewlekłej choroby wątroby, dotykającą około jednej czwartej światowej populacji. Jest ona ściśle związana z otyłością i cukrzycą typu 2. Większość pacjentów z NAFLD wykazuje kilka cech zespołu metabolicznego, takich jak nietolerancja glukozy, nadciśnienie systemowe i dyslipidemia. Pomimo swojej powszechności, NAFLD pozostaje słabo poznana.

Badania pokazują, że myszy z globalną delecją enzymu desaturazy stearoyl-CoA-1 (Scd1) wykazują podwyższony stres ER. Chops zawiera wyższe poziomy CHOP niż myszy, które mają nienaruszony gen Scd1. Kotlety zwiększają również aktywność LPCAT3, która przeciwdziała wpływowi tłuszczu nasyconego na ER.

Zapalenie wątroby jest częstym powikłaniem NAFLD. Stan ten, znany również jako niealkoholowe stłuszczeniowe zapalenie wątroby, może uszkodzić wątrobę, a jeśli nie jest leczony, może spowodować marskość wątroby. Objawy marskości obejmują żółtą skórę i swędzenie nóg i kostek. Może zagrażać życiu, jeśli pęknie.

Trójfekt Taub-Dixa

Używanie trójsektora Taub-Dixa jako przewodnika może pomóc Ci utrzymać zdrową wagę, czuć się zadowolonym dłużej i nie musieć uciekać się do restrykcyjnych diet. Ten przepis na kolację zawiera sałatkę z białkiem, stronę warzyw i pełne ziarno. Możesz dodać owoce, zbyt, aby zwiększyć swoją sałatkę. Najlepsze jest to, że jest szybki i łatwy do wykonania.

Przeczytaj:  Dietetyczne ciastka owsiane - przepis krok po kroku

Podobne: